Snížení nákladů

snižte provozní náklady na minimum

Kolik vás stojí provoz dieselového generátoru?

U běžných dieselových elektrocentrál je průměrná roční spotřeba okolo 90 000 l nafty. Cena nafty se dnes pohybuje okolo 30 Kč za litr, ekvivalentní množství plynu (1 m3) vás přijde zhruba na 18 Kč.

Diesel 2 700 000 Kč
NG 1 620 000 Kč

Jedním z benefitů průmyslových plynových je možnost jejich okamžitého připojení na běžný veřejný rozvod plynu, který je dnes dostupný ve většině firem. Díky tomu je možnost zajistit prakticky nepřetržitou dodávku paliva, a tím i nonstop provoz  bez potřeby doplňovat palivo.

Technologie se dá případně doplnit o tlakovou nádobu, která přes regulační ventily zajišťuje stálý tlak přísunu paliva a zároveň pracuje jako zásobní nádrž plynu.

Jsme schopni zajistit dodávku tlakových nádob na klíč, na základě výkresové dokumentace zákazníka nebo poskytujeme poradenství a projekční činnost v daném oboru. Tlakové nádoby mohou být osazeny kompletní výbavou – pojišťovací ventily, armatury, elektronické zabezpečovací zařízení.

  • Eliminace nákladů spojených s doplňováním paliva

    Eliminujte náklady spojené s doplňováním paliva jako je například doprava.

  • Eliminace nákladů na údržbu

    Ušetřete náklady spojené s údržbou. Motory americké výroby Generac jsou vysoce spolehlivé a speciálně vyvinuty na nepřetržitý provoz, díky čemuž jsou mnohem ekonomičtější než běžná dieselová řešení.

  • Eliminace rizika krádeže a znehodnocení paliva

    Eliminujte riziko krádeže paliva, plyn se na rozdíl od nafty nekrade a ani nedegraduje. Životnost nafty s biosložkou je extrémně nízká.